żyj i pozwól żyć


teli
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2010.12.09 21:23

Ruch Autonomii Polski

(poleca )
 
Donald Tusk,Jarosław Kaczyński
,Kraj,Niemcy,śląscy autonomiści,,
Śląsk, Żydzi,autonomia Śląska,Bronisław Komorowski
 
http://niepoprawni.pl/blog/75/ruch-autonomii-polski
http://boomchablog.wordpress.com/
STRONA GŁÓWNA Boomcha napisał:Kraj

O obecnym prezydencie, oupssss... Panie Prezydencie... można powiedzieć wiele, ale żadna z opinii nie będzie recenzować go jako polityka (roztropna troska o dobro wspólne i takie tam...).

Można powiedzieć, ze oszukiwał w sprawie swego rzekomego szlacheckiego pochodzenia, że być może oszukuje w sprawie pochodzenia ziemiańskiego. Że obejmując 10 kwietnia obowiązki prezydenta RP nie miał żadnego dokumentu potwierdzającego śmierć Lecha Kaczyńskiego a co za tym idzie najprawdopodobniej złamał Konstytucje.

Że wiele wskazuje na to, że współdziałał z "Głosem Cadyka" w organizacji i przeprowadzeniu antykatolickiej prowokacji znanej jako "akcja krzyż". Że wystąpił w obronie czci godności Jana Krzysztofa "Panaprymasa" Bileckiego, którego śmiał w homilii zacytować jakiś katolicki hierarcha, jako przykład antywartości na jakich PRL 2.0 znany jako III RP został zbudowany.

Swoje antykatolickie fobie i ignorancję w dziedzinie wiedzy o rzekomo wyznawanej religii obecny Pierwszy prezentował również przy okazji tzw. debaty o in vitro i kwestii ekskomuniki.

Z czego te nastawienie wynika nie wiem, ale sądzę że jest to obraz dość spójnej osobowości, mającej niewiele wspólnego z tym co jest powszechnie uznawane za dziedzictwo polskiej tradycji narodowej.

Ciekawych rzeczy można dowiedzieć się z archiwów IPN o rodzinie szanownej małżonki Pana Prezydenta. Polecam lekturę [link]

Podczas wizyty w USA, zaraz po przybyciu do Waszyngtonu Bronisław Komorowski pierwsze kroki skierował do... Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie [link]! Tak!

Poza tym nuda. Gdzie nie spojrzeć sukcesy. Oczywiście Jarosław ryje, malkontenci i warchoły sypią piach w tryby, ale zdrowy rdzeń społeczeństwa jest z władzą a władza a nim i jedynie słuszny kurs partii zostanie utrzymany.

Sukcesy podobno są tylko w telewizorze, ale czy to nie wystarczy? Przecież nikt nie interesuje się i tak niczym więcej niż końcem swojego nosa. Czyta się tylko to co słuszne a niesłusznego się nie czyta, bo się wie że jest niesłuszne. Dzięki temu można zachować spójny i jednoznaczny obrazek rzeczywistości oraz pozytywne nastawienie do życia.

Ciekawa z tego punktu widzenia jest recenzja jaką wystawiają temu rządowi Polacy mieszkający na Śląsku, nerwowo grzebiący na strychach i w piwnicach w poszukiwaniu choćby dziadka z Wehrmachtu.

Ruch Autonomii tej części Europy (malowanej ciągle na mapach jako część Polski) rośnie systematycznie w siłę [link]. Co to oznacza? To można według mnie interpretować jako podziękowanie za współprace wszystkim obecnym na tutejszej scenie politykom. Ani Donald, ani Kaczor. Niech się szarpią za kudły, okładają teczkami, niech się bawią w policjantów i złodziei. Nas to nie interesuje, a ponieważ i tak wpływu na to nie mamy żadnego to pakujemy się i wyjeżdżamy, choćby na zmywak do Londynu...!

Nie, nie. Właśnie nie! Nigdzie nie wyjeżdżamy. Odwrotnie, zostajemy! Londyn tu sobie sami zrobimy, bez pomocy Donalda i Kaczora i ich jałowych sporów. No, może nie Londyn tylko okolice Berlina, ale i tak to jest lepsze niż Polska B, C, D, E.,... itd.

A co z tymi, co nie chcą się nigdzie ruszać? Chcą żyć tu gdzie osiedlili się ich ojcowie? Kultywować ich tradycje? Może czas zakładać Ruch Autonomii Polski? 

 
2032 odsłony   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Kraj, Niemcy, śląscy autonomiści, , Śląsk, Żydzi, autonomia Śląska, Bronisław Komorowski.
 

 

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Wojna w Syrii
Adam39 → teli
Re: Wojna w Syrii
MatiRani → teli
Re: Wojna w Syrii - skomentuj MUFTI!!!
MatiRani → teli
Re: Zamach na polskiego ambasadora?
teli
Re: Czy wywiad amerykański posiada wiedzę na [...]
Jan → teli
Re: Czy wywiad amerykański posiada wiedzę na [...]
Paweł Tonderski → teli
Re: Marek..
w.red → Marek Kajdas
Re: Czy wywiad amerykański posiada wiedzę na [...]
Marek Kajdas → teli
Re: Czy wywiad amerykański posiada wiedzę na [...]
Zenon Jaszczuk → w.red
Re: Re Teli
teli → w.red
Re Teli
w.red → teli
Re: Mufti
w.red → Piotr Świtecki
Re: Czy wywiad amerykański
Piotr Świtecki → w.red
Chcieli w porę uciec przed katastrofą
teli → w.red
więcej…